522

Gösterge
Ayar Tamiri

Her türlü otomobil, kamyon, tır, otobüs, gemi, zirai tarım makinaları, gösterge ölçme saatlerinin göstergelerini tamir bakım ve ayarlarını Otomobillerin dijital göstergelerinin tamir bakım ve ayarlarını yapmaktayız..

Devamını Oku

Chip
Tuning

Chip Tuning artık sadece 5 dk sürecek. Aracınızdaki güce siz bile inanamayacaksınız.. Güç ve tasarrufu bir arada sunan teknoloji Nitro Data aracınıza dışarıdan takılan ve istenildiği zaman geri sökülebilen chip tuning modülüdür..

Devamını Oku

ABS
Beyin Tamiri

ABS ani fren durumunda tekerlek kilitlenmesini önleyerek, sürücülere kararlılık ve yön kontrolü sağlamaktadır. ABS bakımlarınızı Seven Garaj güvencesi altında zamanında yaptırmayı unutmayın !!

Devamını Oku

Arıza Tespit
Cihazları

Günümüzde arıza teşhis cihazları her servis için mutlaka bulunması gereken donanımlardan biridir. Arıza ne olursa olsun, her onarımdan sonra motor kontrol ünitesine giriş yapılıp arıza kodlarının silinmesi ya da değişen parçaların ayarlarının yapılması ancak bir arıza tespit cihazı kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Devamını Oku

Seven Garaj ve Beyin Tamiri

custom img1 Seven Garaj olarak birincil işimiz Beyin tamiri olmakla beraber tüm araç aksamındaki
elektronik parçaların tamiri yapılmaktadır.
Chip Tuning, Arıza Tespit Cihazı gibi diğer hizmet kollarımızla daima sizlerleyiz.

Airbag Beyin Tamiri

Hasarlı araçların AİRBAG BEYNİ'ni değiştirmeye gerek yoktur, kaza bilgisi programlanarak silinmekte ve beyin orjinal duruma gelmektedir. İstanbul Seven G

Şanzıman Beyin Tamiri

Otomatik şanzıman arızaları, elektronik destekli olarak tespit edilmekte, uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından tamir ve bakımı yapılmaktadır. Seven Gar

Motor Beyin Tamiri

Seven Garaj güvencesiyle her marka ve model aracın motor beyni, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile onarılmaktadır. İkitelli bölgesinde kurulan Seven Gara

ABS Beyin Tamiri

  Hasarlı ABS Beyinlerinin tamir ve bakımlarını, Seven Garaj güvencesi altında garantili bir şekilde yaptırabilirsiniz. , Genel ABS sorunları - Teker se

destek

Tüm Soru ve Görüşlerinizi Bize Yazın

Türkiyenin neresinde olursanız olun Aracınızın arızalı elektronik parçasını sökün bize gönderin 48 saat içinde tamir edilmiş şekilde geri alın.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel Hizmet Anlayışı

En Uygun Fiyat Garantisi

En Son Teknoloji

Memnun Müşteriler

2008'den bu yana verdiğimiz hizmet karşısında bizden memnun kalan değerli müşterilerimizin yorumları...

Markalar

Bültenimize Abone Olun

Gelişmelerden hızlı bir şekilde haberdar olun...

Adres

İkitelli O.S.B. Y-5 Yolu 6.Cad. 
Beyaz Tower No:1 Dükkan No: 30 
İkitelli - Başakşehir, 22192

Telefon

0-850-441-4735

0-212-255-4735

Email

bilgi@beyintamiri.web.tr
www.beyintamiri.web.tr

Hakkımızda

Seven Garaj TÜRKİYE' nin çeşitli illerinde kazanmış olduğu tecrübesini 2008  yılında İstanbul da paylaşmaya başlayıp araştırmacı ve yenilikçi zihniyeti ile her geçen gün tecrübeye teknoloji ve kadrosunu arttırarak İstanbul ve TÜRKİYE genelinde yükselmeye devam edecektir .